Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5

Záhradné stoličky

Zobrazuje sa: 1-48 z 263

Záhradné stoličky a kreslá všetkých tvarov a veľkostí

Ak túžite po originálnom záhradnom sete, môžete si skombinovať vlastný mix samostatne dostupných stoličiek a stolíka, vďaka čomu jednoducho docielite to, že bude mať váš nábytok osobitný štýl. Skúste zvážiť napríklad kombináciu dreveného stola a hliníkových stoličiek pre jedinečný efekt. Na vidaXL nájdete ako kompletné záhradné sety, tak aj samostatné stoly a záhradné stoličky v rôznych farbách a materiáloch.  

Súpravy záhradného nábytku

Na vidaXL si viete vybrať jednotlivé záhradné kreslá a stoličky, alebo celé sety stoličiek. Tieto sety sa môžu skladať z dvoch až šiestich kusov – záleží to len od veľkosti vášho stola. Stoličky sú dostupné v rôznych materiáloch, ako prútie, ratan, polyratan, hliník alebo drevo. Výhodou hliníka je skutočne nízka hmotnosť nábytku, vďaka čomu sa dajú stoličky ľahko presúvať tam, kde ich potrebujete. To isté platí aj pre naše (poly)ratanové stoličky.

Praktické skladacie stoličky

Ak chcete ísť na piknik, alebo máte jednoducho malú záhradu, je praktické mať po ruke skladacie stoličky. Budú praktické aj vtedy, ak máte viac hostí, ako ste čakali. Ich ďalšou výhodou je, že sa dajú ľahko skladovať bez toho, aby zaberali veľa miesta.

Naučte sa kombinovať rôzne prvky

Dobrý nápad je namixovať niekoľko samostatných stoličiek so stolom podľa vášho výberu a docieliť tak výsledok, ktorý bude len a len vašim originálnym výtvorom. Môžete napríklad skombinovať robustný drevený stôl a hliníkové alebo ratanové stoličky. Kombináciou rôznych kusov záhradného nábytku si vytvoríte originálny a nápadný záhradný set.

Zobraziť viac