Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Bazény

Schlaďte sa v jednom z našich bazénov

Bazén na záhrade sa môže niekomu zdať ako luxusná položka, no počas takýchto horúcich letných dní je nevyhnutnosťou! V dnešnej dobe si môžete zadovážiť niekoľko rôznych nadzemných bazénov ktoré vám, vašej rodine a priateľom poskytnú skutočnú zábavu počas leta. Na vidaXL nájdete bazény, ktoré sa veľmi rýchlo zostavujú; predávame bazény s rámom, ako aj nafukovacie bazény. Okrem toho ponúkame rôzne rozmery. Pre každého máme ten správny bazén!

Rôzne typy bazénov

Existujú dva rôzne typy bazénov: bazény s rámom alebo nafukovacie bazény. Oba majú svoje výhody a nevýhody, ktoré chceme predstaviť. Rámové bazény sú o niečo pevnejšie, väčšie a menej náchylné na vytekanie ako nafukovacie bazény. Na základe ich veľkosti sú väčšinou umiestnené na záhrade počas celého leta, čo je niečo na zamyslenie, ak nemáte veľkú záhradu. Nafukovacie bazény sa jednoduchšie inštalujú a vyfukujú, keď ich nepotrebujete. Tieto bazény sú taktiež menšie, vďaka čomu sú lepšie, ak máte malé deti, ktoré sa v nich budú hrať.

Praktické doplnky

Keď necháte svoj bazén vonku počas celého leta, je dôležité, aby ste sa o ňho dobr postarali. Ponúkame niekoľko čerpadiel, ktoré prefiltrujú vodu a udržia ju čistú. Iné praktické doplnky sú bazénové vysávače, kryty na bazény, rebríky a svietidlá. Populárnym doplnkom je aj výmenník tepla, ktorý zaruči, že má bazén vždy správnu teplotu. Na vidaXL jednoducho nájdete všetko potrebné pre svoj bazén.

Zobraziť viac