. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Nalaďte sa na vianočnú atmosféru  🎄

 

 

 

Nič sa nevyrovná radostnej vianočnej nálade. Čoskoro sú tu sviatky, a preto je najvyšší čas začať s vianočnou výzdobou. Ježiško už je na ceste k nám a zaslúži si, aby sme ho náležite privítali.

Pri zdobení príbytku však treba brať do úvahy niekoľko dôležitých pravidiel. Ak chcete dosiahnuť dokonalú slávnostnú atmosféru, celkový dizajn musí byť vyvážený. Preto si najskôr vyberte motív a farebnú paletu a dbajte na to, aby ste to s výzdobou príliš neprehnali.  

 

☃️ Veselé vonkajšie dekorácie  

Ako bude Ježiško vedieť, že sa už neviete dočkať vianočných darčekov? Dajte si do záhrady, na terasu či na balkón zopár veselých vianočných dekorácií. Nafukovacie vianočné ozdoby alebo sobia rodinka s trblietavými LED svetlami dodajú vášmu domovu príjemnú a slávnostnú atmosféru. A nezabudnite ozdobiť dvere nádhernou girlandou či vencom alebo si nad vchod zaveste oblúk z vetvičiek.

 

 

🌟 Teplý a útulný vianočný interiér

Interiér plný žiarivých a trblietavých ozdôb vám zaručene pomôže naladiť sa na vianočnú atmosféru. Vychutnávajte si neoceniteľné momenty s rodinou pri zdobení vianočného stromčeka a počúvaní radostných kolied. Dajte si k tomu hrnček horúcej čokolády a uistite sa, že všetky darčeky prídu načas.

Vianoce sú najlepšími sviatkami v roku, pretože nám ukazujú, že vzácne chvíle s rodinou strávené v teple domova sú niečím, čo si treba naozaj vážiť. Práve preto je dôležité vytvoriť si doma útulnú a hrejivú vianočnú výzdobu. Záleží aj na detailoch – zaobstarajte si slávnostné vankúše, prikrývky či dokonca aj záclony. 

 

 

vianočného stromčeka

 

🕯️ Vyzdobte každú izbu  

Ak chcete do svojho príbytku vniesť rozprávkové čaro Vianoc, budete potrebovať trochu viac než len vianočný stromček v obývačke. Zaveste si do chodby krušpánové gule alebo girlandy, aby sa u vás hostia hneď cítili ako doma. Pridajte aj zopár ručne upletených držiakov na sviečky v odtieni, ktorý sa pekne hodí k vašej farebnej palete. Sviečky vytvoria dokonalé náladové osvetlenie ako stvorené na pohodový oddych v spoločnosti vašich blízkych.

Ďalším skvelým spôsobom, ako si vyzdobiť domácnosť na Vianoce, je využiť svoju kreativitu a vlastnoručne vyrobiť zopár vianočných ozdôb. Napríklad dekorácie na svietniky, ručne písané pohľadnice alebo zaujímavé ozdoby na stromček. To je len zopár nápadov, ako využiť predvianočné obdobie na spoločné tvorenie s rodinou.

 

 

 

🎀 Slávnostné večere

Vianočné sviatky predstavujú ideálny čas na to, aby sme si k sebe pozvali rodinu a priateľov na vynikajúcu večeru. Tieto spoločné posedenia si rozhodne zaslúžia to najlepšie, a preto oživte svoj jedálenský kút veselými a radostnými dekoráciami. Vyskúšajte napríklad obrus s vianočným motívom a poťahy na stoličky zopnuté diamantovými sponami, ktoré pôsobia slávnostne a luxusne. Všetko dotvorte závesnými lampášmi so sviečkami a spoločné stolovanie môže začať!

Spravte si radosť a na takúto večeru sa pekne „nahoďte“. Zaobstarajte mikulášske čiapky pre celú rodinu, nech je vám pri stole ešte veselšie. Ak chcete, aby bol váš vianočný večierok naozaj nezabudnuteľný, vyskúšajte tematické kostýmy. Užite si šťastné a veselé Vianoce a nezabudnite, že vianočné dekorácie sú tým najlepším spôsobom, ako si doma vytvoriť útulnú a radostnú atmosféru!

 

 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .