Moderný

Elegantný a funkčný - taký má byť moderný interiér

 

Moderný štýl interiéru je vhodný najmä pre tých, ktorým sa páčia rovné línie, funkčný nábytok a doplnky a svetlé materiály. Táto kombinácia dodá vášmu interiéru elegantný a luxusný vzhľad, ktorý ešte viac umocní typický minimalistický prístup. Zariadiť si bývanie v modernom štýle je naozaj jednoduché, stačí dávať pozor na niekoľko detailov.

 

Zobraziť všetky položky v modernom štýle

 

Rovné línie

Jedným z najdôležitejších aspektov moderného štýlu interiéru je nábytok a doplnky s rovnými líniami. Predstavte si napríklad veľkú rohovú pohovku alebo kreslo s rovnými opierkami. Ak chcete dosiahnuť vyvážený vzhľad, môžete ich skombinovať s okrúhlym konferenčným stolíkom, no dbajte na to, aby tie najväčšie doplnky v interiéri mali typické, čisté línie. V modernom interiéri sa často využívajú aj geometrické tvary.

 

 

 

Moderné materiály

Koža, chróm, nehrdzavejúca oceľ, plast, materiály s vysokým leskom a svetlé drevo sú materiály, ktoré sa do moderného interiéru hodia najviac. Skombinujte ich s mäkkými textíliami, ako napríklad bavlna či zamat, ktoré v príbytku vytvoria príjemnú atmosféru.

 

 

 

Zobraziť všetky položky v modernom štýle

 

  

 

 

Pozrite si všetky štýly na rok 2022