Bohémsky štýl interiéru

Farebný a eklektický interiér s osobitým šarmom

 

Keď si zariadite interiér v bohémskom štýle, budete sa doma cítiť ako na dovolenke. Tento štýl interiérového dizajnu je plný žiarivých farieb, prírodných materiálov, textúr a výrazných vzorov. Do tohto štýlu dokonale zapadnú rôzne suveníry, ktoré ste si priniesli z dovoleniek a výletov. Ak chcete povoliť uzdu kreativite, bohémsky štýl interiéru je pre vás to pravé orechové!

 

Zobraziť všetky položky v bohémskom štýle

 

Pestré farby a výrazné vzory

Veľmi dôležitou súčasťou bohémskeho interiéru sú pestré farby a vzory. Bohémsky štýl je eklektický - to znamená, že doň môžete zaradiť takmer všetko. Nebojte sa nezvyčajných kombinácií! Zemité tóny sa často kombinujú s výraznými farebnými odtieňmi rôznych šperkov a kovov. Tapety s odvážnym vzorom, koberce, vankúše a deky vyberajte podľa svojho osobného vkusu. A ak chcete, aby z vášho interiéru doslova kričal bohémsky štýl, zaveste do svojej obývačky alebo spálne nástenný koberec alebo gobelín.

 


 

 

 

Bohémsky nábytok a doplnky

Určite nenájdete dva rovnaké bohémske interiéry. Tento štýl sa vám určite zapáči, ak je vaším cieľom vytvoriť niečo jedinečné. Boho nábytok je vyrobený z prírodných materiálov, ako napríklad ratan, bambus, prútie, juta, sisal či recyklované drevo. Tento štýl vám umožní sa na chvíľu ocitnúť na miestach, ktoré ste precestovali a z ktorých ste si priniesli suveníry. Tie sa budú krásne vynímať na skrinke či príručnom stolíku.

 

 

Zobraziť všetky položky v bohémskom štýle

 

 

 

Pozrite si všetky štýly na rok 2022