Neobyčajný sortiment
Doprava zdarma
Skvelé ceny
Pricemania hodnotenie: 4.4 / 5

Lavice s úložným priestorom a lavice do chodby

Zobrazuje sa: 1-48 z 235

Lavica s úložným priestorom: praktická a krásna

Lavica s úložným priestorom je kusom nábytku, na ktorý sa často neprávom zabúda. Nepovažuje sa za tak nenahraditeľný ako napríklad pohovka, jedálenský stôl či skrinka, no treba uznať, že aj takáto lavica rozhodne má svoje výhody. vidaXL ponúka široký sortiment lavíc s  úložným priestorom. Tieto lavičky obvykle mávajú veko, ktoré sa dá otvoriť, alebo sa v nich nachádza niekoľko zásuviek.  

Nenahraditeľný kúsok nábytku

Ak máte malé deti, určite si viete predstaviť topánky porozhadzované po chodbe. Úložný box do chodby môže tento problém jednoducho a rýchlo vyriešiť. Môžete ho využiť na odkladanie obuvi, a tak si vaše deti ráno hneď nájdu svoje obľúbené topánky. Lavicu s úložným priestorom však môžete umiestniť aj do obývačky a využívať ju na odkladanie hračiek. Do týchto lavíc sa zmestí aj množstvo iných vecí, a preto do nich okrem hračiek môžete odkladať aj vankúše, deky či iné doplnky, ktoré nechcete mať stále na očiach.

Lavica s otváracím s vekom alebo zásuvkami

Na vidaXL nájdete množstvo praktických lavíc s úložným priestorom. Predtým, ako si nejakú vyberiete sa však oplatí porozmýšľať nad tým, čo presne chcete vo vašej novej lavičke skladovať. Lavica s otváracím vekom obvykle poskytuje viac úložného priestoru než lavica so zásuvkami. Tieto modely bývajú širšie a mávajú operadlá. Lavičky so zásuvkami vyžarujú rustikálnu atmosféru, no vyzerajú skvele aj v moderne zariadených interiéroch.

Súpravy lavičiek

Ak potrebujete veľa úložného priestoru, súprava lavičiek je pre vás ako stvorená. Takto si budete môcť objednať napríklad dve lavičky a jednu taburetku. Taburetky majú dvojakú funkciu – môžete si na ňu vyložiť nohy a oddychovať, no tiež si do nej môžete odložiť zopár menších predmetov.

Zobraziť viac