Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Kuchynské a jedálenské stoly

Zobrazuje sa: 1-48 z 473
  • ...

Malé a veľké jedálenské stoly

Ak máte veľkú rodinu či jedálenskú miestnosť, veľký jedálenský stôl je tou správnou voľbou pre Vás. Stôl sa stane hlavným bodom v miestnosti či kuchyni a poskytne skvelý priestor, pri ktorom sa bude môcť celá rodina stretávať. Na vidaXL ponúkame množstvo vynikajúcich jedálenských stolov z rôznych materiálov, ako napríklad dreva či kombinácií kovu a skla. V ponuke máme taktiež krásne barové stolíky, stoličky a súpravy, ktoré sú vhodné pre menšie domácnosti.

Rady pri výbere jedálenského stola

Výber toho správneho jedálenského stola vyžaduje prípravu. Poskytujeme pár rád, aby bol výber jednoduchší:

  • Odmerajte priestor, kam stôl pôjde, aby bol správne napasovaný a predišli ste sklamaniu.
  • Vyberte stôl, ktorý sa hodí k terajšiemu zariadeniu. Drevený stôl sa väčšinou hodí do akéhokoľvek interiéru, pričom stôl so skleneným vrchom je vhodný do moderných interiérov.
  • Keď nakupujete stoličky zvlášť, nezabúdajte pri výbere stola na to, koľko sa ich pod stôl zmestí. Ak budete chcieť v budúcnosti viac stoličiek, zvoľte väčší stôl.

Výber vhodných stoličiek

Po tom, čo vyberiete stôl, začnite k nemu hľadať stoličky. K drevenému či sklenenému stolu sa dokonale hodia stoličky z (umelej) kože. Ak by ste chceli vytvoriť jedinečný vzhľad miestnosti, vyberte stoličky s rôznymi tvarmi, materiálmi či farbami.

Barové stolíky pre menšie priestory

Ak máte malý dom či obývaciu izbu, je dôležité, aby ste s priestorom zaobchádzali opatrne. Barový stolík je výbornou voľbou, keďže je vyšší a miestnosti dodá pocit, že je väčšia.

Zobraziť viac