Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Odkladacie stolíky

Zobrazuje sa: 1-48 z 332

Nakupujte ozdobné a praktické odkladacie stolíky na vidaXL

Odkladací stolík môže byť nielen praktický, ale aj dekoratívny. Môžete ho položiť napríklad k pohovke, kde poslúži ako príručný stolík, no dá sa využiť aj kdekoľvek inde v domácnosti. Prístavné odkladacie stolíky sú okrem toho malé, takže sa dajú jednoducho presunúť. Na vidaXL nájdete úžasný sortiment odkladacích stolíkov v naozaj rôznorodých štýloch.

Zaobstarajte si odkladací stolík do vášho interiéru

Stáva sa vám, že na svojom konferenčnom stolíku nemáte dosť miesta? Tento problém by mohol vyriešiť práve príručný stolík. Tieto malé odkladacie stolíky môžete umiestniť napríklad k pohovke alebo k prázdnej stene. Sú praktické, no zároveň majú aj dekoratívnu funkciu. Počas narodeninových či iných osláv, keď budete očakávať hostí, stačí príručný stolík jednoducho priniesť do obývačky a vytvoriť tak dostatok miesta na nápoje a rôzne pochutiny. Na vidaXL ponúkame aj obrovský výber prístavných stolíkov so zásuvkami, ktoré sú ako stvorené na odkladanie menších predmetov.

Svieže biele stolíky

V našom internetovom obchode nájdete prístavné stolíky z rôznych materiálov a v neutrálnych farbách, ktoré sa budú hodiť do každého interiéru. Ak si vyberiete stolík v sviežej bielej farbe, obzvlášť vynikne pri farebnej stene.

Veľké a malé varianty

Ak máte doma veľa miesta, môžete si vybrať väčší príručný stolík, na ktorý sa zmestí množstvo ozdobných predmetov. Ak je vo vašom príbytku priestoru menej, fantastickým riešením bude napríklad menší stolík na telefón. Ide o malý, štvorcový stolík, ktorý vám, ako vyplýva z jeho názvu, poskytne perfektné miesto na váš telefón.

Zobraziť viac