Ponuky 24/7
Doprava zdarma pri všetkých výrobkoch
Kiyoh hodnotenie: 4.1 / 5

Okenné sieťky

Zobrazuje sa: 1-48 z 70

Okenné sieťky ako tienidlá

Ak rozmýšlate nad zatienením svojej obývačky, pravdepodobne nechcete miestnost zatemniť úplne, aby nebola príliš tmavá. Ak si však chcete vnútri udržať chládok, okenná sieťka bude ideálnym riešením. Zabráni tomu, aby dovnútra pražilo slnko a zároveň budete môcť z okien vidieť von. Na vidaXL ponúkame veľký výber praktických sietí na okná, ktoré počas letných dní udržia vašu domácnosť v chládku a bez hmyzu.

Dbajte o svoje súkromie a ochráňte svoj príbytok pred slnkom

Sieťky na okná sú skvelé na udržanie chládku počas horúcich letných dní. Ich výhodou je narozdiel od závesov a roliet to, že cez ne stále vidíte von. Ďalšou veľkou výhodou je to, že sa sieťky inštalujú zvonka, a tak máte stále možnosť vnútri použiť závesy, záclony alebo rolety podľa svojho výberu. Sieť môžete taktiež používať v zime, pretože pomáha lepšej tepelnej izolácií okien. Zaistenie okien však nemusí byť odolné voči dažďu, a ak je inštalovaná zvonku, treba vybrať takú sieť, ktorá je odolná voči vetru. Sieťka, ktorá sa hýbe akonáhle vonku trochu zafúka vám bude zaručene liezť na nervy!

Zatemňovacie plachty na okná

Sieťky sú taktiež vhodné do spálne. Ak chcete mať vnútri  tmu – a to najmä počas letných mesiacov– zvoľte blackout rolety, ktoré sa väčšinou inštalujú na vnútornú stranu vašich okien.

Zobraziť viac