Aktuálne trendy

Štýly sú nadčasové, trendy sú horúce

Objavujte aktuálne trendy v interiérovom a záhradnom dizajne. Moderný nábytok, farby, tvary a oveľa viac.

Trend pokojnej záhrady

Ponorte sa do dokonalého dizajnérskeho dobrodružstva a vytvorte si svoju vysnívanú záhradu, kde každá rastlina a dekorácia odráža vaše jedinečné ja!

Objavte viackeyboard_arrow_right

Nakupujte výrobky do pokojnej záhradykeyboard_arrow_right

Trend záhradných dekorácií

Vyjadrite svoju osobnosť záhradnými dekoráciami, ktoré naplnia vaše potreby a vyhovejú vášmu životnému štýlu.

Objavte viackeyboard_arrow_right

Nakupujte záhradné dekoráciekeyboard_arrow_right

Interiéry inšpirované prírodou

Objavte vyváženú kombináciu prírody a moderného dizajnu v „interiéroch inšpirovaných prírodou“

Nakupujte výrobky inšpirované prírodoukeyboard_arrow_right

Trend moderného a pestrofarebného interiéru

Doprajte si štýlovú premenu bývania pomocou žiarivých odtieňov a hravých vzorov v súlade s trendom moderných a pestrofarebných interiérov!

Objavte viackeyboard_arrow_right

Nakupujte výrobky do moderného a pestrofarebného interiérukeyboard_arrow_right

Ďalšie trendy

Viac inšpirácií


 

Z nášho obchodu do vášho príbytku – Pridajte sa do Galérie #sharemevidaxl!

Inšpirujte sa na vidaXL!

Chystáte sa zariadiť si bývanie svojich snov? Okrem rozmanitej ponuky výrobkov, z ktorej si môžete vybrať presne to, čo hľadáte, budete potrebovať aj trochu inšpirácie do domu a záhrady. Chceme vám poskytnúť prehľadné informácie o najpopulárnejších štýloch interiérového dizajnu a nádherných aktuálnych trendoch, a preto sme vytvorili túto stránku s inšpiráciami.

Premena domu na domov vám dáva priestor prejaviť svoju jedinečnú osobnosť v každom detaile. Pozývame vás do nášho obchodu, kde môžete načerpať inšpirácie a pozrieť si praktický prehľad rôznych interiérových štýlov. Nechajte sa očariť minimalistickou krásou škandinávskeho a moderného štýlu alebo stavte na odvážne prvky typické pre industriálny vzhľad. Zoznámte sa s vidieckym štýlom interiérového dizajnu s nezabudnuteľnými rustikálnymi akcentmi. Alebo vás osloví skôr nádherný bohémsky alebo retro štýl? Zistite to!


#sharemevidaXL: naše výrobky, váš štýl

Pravdou je, že naše inšpirácie do interiéru čerpáme z ozajstných domácností a od ľudí, ktorí naše dizajnérske tipy a riešenia zakomponovali do svojich priestorov. Takže našou skutočnou inšpiráciou sú práve naši zákazníci. Ceníme si, že sa s nami podelili o svoje dizajnérske nápady, pretože ich vnímame ako obrovský zdroj inšpirácií do domu a záhrady.

A tak sme vytvorili miesto, kde môžeme zhromažďovať všetky interiérové štýly a trendy a kde sú stredobodom pozornosti naši zákazníci. Inšpirujte sa výtvormi našich zákazníkov a navštívte stránku #sharemevidaxl, ktorá je oslavou vás a vašich originálnych a kreatívnych dizajnov. Nájdete tu množstvo našich výrobkov a uvidíte, ako vyzerajú priamo v domácnostiach našich zákazníkov. Vďaka tomu zistíte, či by sa hodili aj do vášho interiéru, a nájdete nové inšpirácie! Chceli by ste sa aj vy objaviť na našej stránke? Tu si pozrite obchodné podmienky!


Prihláste sa na odber našich inšpiratívnych newsletterov

Vedeli ste, že tie najlepšie inšpirácie pri zariaďovaní interiéru môžete získať aj cez email? Predstavujeme vám naše inšpiratívne newslettre! Stačí, keď sa zaregistrujete, a my vám budeme posielať všetky užitočné novinky. Od inšpirácií do domu a záhrady cez nápady na doplnky a nábytok až po obrovskú kolekciu úžasných vecí, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti – v našich newslettroch nájdete všetko, na čo si len pomyslíte.

Medzi prvými sa dozviete o našich najnovších horúcich trendoch a novinkách v rámci populárnych interiérových štýlov. Využívajte naše newslettre ako zdroj inšpirácií pri skrášľovaní vášho bývania!Prihláste sa na odber našich inšpiratívnych newslettrov a pripojte sa ku komunite vidaXL!