Aktuálne trendy

Štýly sú nadčasové, trendy sú horúce

Objavujte aktuálne trendy v interiérovom a záhradnom dizajne. Moderný nábytok, farby, tvary a oveľa viac.

Klasický luxusný trend

Dodajte svojmu bývaniu elegantný a nadčasový vzhľad v súlade s klasickým luxusným trendom. Objavte tento nádherný trend a nájdite dokonalý nábytok a doplnky, s ktorými si ho ľahko vyčarujete aj u vás doma!

Nakupujte klasický luxusný nábytokkeyboard_arrow_right

Trend prímorského bývania

Zariaďte si nádherný a pokojný priestor v súlade s trendom prímorského bývania! Zistite všetky dôležité detaily o tomto trende a nájdite vhodný nábytok a doplnky do vášho prímorského interiéru!  

Objavujte viackeyboard_arrow_right

Nakupujte prímorský nábytok keyboard_arrow_right

Trend malých mestských balkónov

Maličký balkón, obrovský potenciál! Objavte úžasné nápady a nádherný nábytok a zariaďte si svoj vysnívaný, a zároveň praktický balkón.

Objavujte viackeyboard_arrow_right

Nakupujte balkónový nábytokkeyboard_arrow_right

Pohodlný ratanový záhradný nábytok

Vo svojej záhrade sa môžete po celý rok cítiť ako na dovolenke! Nechajte sa inšpirovať naším ratanovým záhradným nábytkom a doplnkami a zariaďte si záhradu svojich snov!  

Objavujte viackeyboard_arrow_right

Nakupujte ratanový záhradný nábytok keyboard_arrow_right

Ďalšie trendy

   

Zoznámte sa s najhorúcejšími trendmi v interiérovom dizajne pre rok 2022

Interiérové trendy vám pomôžu lepšie porozumieť princípom interiérového dizajnu. Ak má bývanie pôsobiť vyvážene, jednotlivé prvky musia byť v súlade s určitým interiérovým štýlom. Trendy, na druhej strane, sú len akousi čerešničkou na torte. Interiérové trendy sú všestranné, a preto stačí použiť len zopár malých akcentov, ktorými si celkový vzhľad interiéru prispôsobíte podľa vášho vkusu. Objavte naše tipy a triky, zaujímavé nápady do interiéru a všetko o interiérových trendoch pre rok 2022!

Načerpajte inšpiráciu z najnovších trendov v interiérovom dizajne

Ak si vynovujete bývanie a potrebujete poradiť, pozrite si štyri najväčšie trendy v interiérovom dizajne, o ktorých sa určite oplatí dozvedieť viac. Vytvorte si eklektickú obývačku , ktorá vás bude inšpirovať a podnieti vašu kreativitu. Zvýraznite hrejivú a útulnú atmosféru v spálni prútenými a ratanovými doplnkami.

Aj jemné detaily dokážu interiér poriadne oživiť. Pozrite si trend zlatých akcentov, ktorý je ako stvorený do jedálne. Zamatový trend snáď ani netreba predstavovať. Trendy v interiérovom dizajne pre rok 2022 vás pri zariaďovaní bývania určite inšpirujú.

Najnovšími trendmi sa môžete riadiť aj pri renovácii záhrady, terasy či balkóna. Venujeme sa aj najobľúbenejším materiálom, typom nábytku a doplnkom, ktoré vaše vonkajšie priestory krásne rozžiaria. Chceli by ste si postaviť záhradný bar, no neviete, čo je momentálne v móde? Tu nájdete tie najlepšie modely vonkajšieho nábytku a štýlové inšpirácie. Ratan je veľmi populárny, no ako ho zakomponovať do exteriéru? Nechajte sa inšpirovať a zariaďte si nádherné vonkajšie priestory.

Inšpirácie do vysnívaného domova

Náš kútik s inšpiráciami vám poskytne tie najlepšie rady pri prerábaní domácnosti. Objavte najobľúbenejšie interiérové štýly a zistite, ako ich dotiahnuť do dokonalosti najnovšími trendovými prvkami. Zameriavame sa na interiérové štýly a trendy, nábytok do každej izby, materiály v interiérovom dizajne a trendy v oblasti farieb. Poďte si pozrieť náš kútik s inšpiráciami a môžete sa spoľahnúť, že vidaXL vám s renováciou interiéru rada pomôže!